Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ankiety
Strona główna > Ankiety > Promocja polskich firm kosmetycznych w Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN). Ankieta potrzeb.

Promocja polskich firm kosmetycznych w Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN). Ankieta potrzeb.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją światową Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. stara się na bieżąco dostosowywać ofertę dla polskich przedsiębiorców do nowych realiów. Z powodu pandemii COVID-19 większość znaczących międzynarodowych wydarzeń biznesowych została odwołana lub przełożona na 2022 rok lub odbywa się w formule online.

W związku z powyższym chcielibyśmy poznać Państwa opinie i potrzeby związane ze wsparciem rozwoju biznesu w Azji Południowo-Wschodniej, w tym zainteresowanie udziałem Państwa firmy w planowanym na jesień "REGIONALNYM FORUM KOSMETYCZNYM – POLSKA - ASEAN". Celem wydarzenia jest promocja Polski i polskiego sektora kosmetycznego w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Forum będzie platformą do spotkań znakomitych ekspertów z Polski i regionu ASEAN, organizacji branżowych oraz przedstawicieli biznesu. Wydarzenie prócz działań promocyjnych, będzie również unikalną okazją do nawiązania kontaktu z lokalnymi kontrahentami oraz dystrybutorami.

Ankieta ma charakter informacyjny i nie jest równoważna z deklaracją udziału w wydarzeniach organizowanych przez Agencję.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij