PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Dorota Siry

Dorota Siry

Biuro PAIH w Bogocie

Absolwentka zarządzania biznesem, geografii oraz stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od 2014 roku pracuje w Kolumbii dla firm z sektora startup, IT oraz kosmetycznego. Ma 10-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu projektami, które zdobyła w Polsce, Meksyku oraz Kolumbii.

W Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu od ponad 2 lat doradza polskim firmom w ekspansji do Kolumbii, aktywnie analizując potencjał biznesowy oraz środowisko konkurencyjne tego kraju.

Tomasz Bajon

Tomasz Bajon

Biuro PAIH w Bogocie

Ekspert w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Bogocie.

Absolwent międzynarodowych stosunków gospodarczych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Studiował również iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie w międzynarodowym przedsiębiorstwie z branży FMCG w działach trade i brand marketingu.

Z PAIH związany od 2019 roku. Początkowo, jako konsultant w Centrali, zajmował się rynkami europejskimi, następnie przez ponad rok wspierał Zagraniczne Biura Handlowe PAIH w Azji Wschodniej i Południowej (Chiny, Mongolia, Indie, Tajwan).

Biegle posługuje się językami hiszpańskim oraz angielskim.

Patrycja Augustyniak

Patrycja Augustyniak

Biuro PAIH w Meksyku

Business Development Manager w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Meksyku.

Studiowała stosunki międzynarodowe i zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Hiszpanii na Universidad de León. Od początku swojej kariery pracowała w środowisku międzynarodowym oraz była wolontariuszką NGO w ramach unijnych programów wspierających młodzież i przedsiębiorczość.

Od ponad pięciu lat wspiera firmy polskie w ekspansji na rynek meksykański, w szczególności branżę ICT, OZE oraz e-commerce. Śledzi tendencje rynkowe i stale poszukuje możliwości biznesowych dla polskich eksporterów.

Interesuje się kulturą biznesową, zwłaszcza w ujęciu Ameryki Łacińskiej oraz współpracą międzynarodową i gospodarką obiegu zamkniętego.

Mówi biegle po hiszpańsku i angielsku.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij