Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
15 czerwca 2023

Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan

Warszawa
Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Kompania Narodowa Kazakh Invest wraz z Partnerami zapraszają polskie firmy do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Kazachstan, które odbędzie się 15 czerwca 2023 r. w Warszawie. Wydarzenie będzie platformą dyskusji pomiędzy przedstawicielami polskich i kazachstańskich firm oraz instytucji publicznych obu państw.

Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan


W Forum Gospodarczym Polska-Kazachstan udział wezmą przedstawiciele polskiego i kazachstańskiego biznesu oraz instytucji państwowych wspierających sektor prywatny.

Celem Forum jest przekazanie informacji i wskazówek niezbędnych przy planowaniu ekspansji na rynek kazachstański oraz umożliwienie bezpośrednich spotkań z tamtejszymi firmami i instytucjami wsparcia biznesu.

Agenda wydarzenia obejmuje prezentacje dotyczące potencjału inwestycyjnego Polski i Kazachstanu, a także sesje plenarne, na których omówiona zostanie perspektywa współpracy w zakresie inwestycji i handlu pomiędzy krajami oraz w sektorze IT. W ramach Forum zorganizowane zostaną spotkania B2B, które pozwolą na wzmocnienie polsko-kazachstańskiego networkingu. To okazja do bezpośrednich rozmów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów; podzielenia się doświadczeniami, ale też przedstawienia konkretnych propozycji biznesowej współpracy w zakresie handlu i inwestycji. Uczestnicy będą mogli wysłuchać także opinii ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań we współpracy dwustronnej.

Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan prowadzone będzie w j. polskim i rosyjskim.

Lista uczestników ze strony kazachstańskiej jest dostępna tutaj »

Szczegółowa agenda spotkania będzie dostępna w późniejszym terminie.

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 12 czerwca br.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij