Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
7 lutego 2023

Stoisko PAIH na targach Construct and Design w Tel Awiwie

Tel Awiw, Izrael
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora budowlanego do współtworzenia stoiska PAIH na targach Construct and Design, które odbędą się w dniach 7-8 lutego 2023 r. w Tel Awiwie.

Construct and Design - Tel Awiw


Targi Construct and Design w Tel Awiwie odbywają się corocznie od 1992 roku. Z biegiem lat wystawa stała się najważniejszym wydarzeniem branży budowlanej oraz projektowej w Izraelu. W ramach targów odbywają się profesjonalne konferencje branżowe takie jak Annual Conference on Architecture czy Annual Conference for Construction & Project Managers.

Podczas wydarzenia prezentowane są najciekawsze innowacje, produkty i usługi dla nowych projektów, zarówno w fazie planowania, jak i realizacji, a także dla istniejących konstrukcji w trakcie modernizacji czy rozbudowy.

Targi są corocznym spotkaniem skierowanym do profesjonalistów związanych z budownictwem, projektowaniem, architekturą, przedsiębiorczością, zarządzaniem, wykonawstwem, nadzorem, zarządzaniem projektami oraz kształtowaniem środowiska i krajobrazu. Wśród odwiedzających wydarzenie spodziewani są: wykonawcy, architekci, projektanci, kierownicy projektów, inżynierowie, nadzorcy, konsultanci, architekci krajobrazu, właściciele i prezesi firm z branży, a także kierownicy budowy i kierownicy ds. zakupów.

Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 15 stycznia 2023 r.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij