Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
25 listopada 2022

Polskie Stoisko na targach Alimentaria

Chengdu, Chiny
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców z sektora spożywczego do współtworzenia polskiego stoiska na targach Alimentaria, które odbędą się w dniach 25-27 listopada 2022 r., w Chengdu (Chiny, prowincja Syczuan).

Alimentaria 2022


Alimentaria to wiodące targi sektora spożywczego i gastronomicznego. Tradycja organizowania wydarzenia sięga blisko stu lat, a jego gospodarzem były dotąd państwa Półwyspu Iberyjskiego i basenu Morza Śródziemnego. W tym roku Alimentaria po raz pierwszy odbędzie się w Azji, w chińskim Chengu. Targi są wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
 
Podczas tegorocznej edycji targów Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko narodowe, na którym przedsiębiorcy:

  • zaprezentują autorskie produkty i rozwiązania,
  • wykorzystają wspólną przestrzeń stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystają z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów PAIH.


Ważne: ze względu na ograniczenia w podróżowaniu do Chin, rekomendujemy, by polscy przedsiębiorcy mieli „reprezentantów wystawcy” na terenie ChRL lub przedstawili alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w targach. PAIH zastrzega sobie prawo rezygnacji z organizacji stoiska promocyjnego, w przypadku zaostrzenia sytuacji pandemicznej w ChRL.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 13 października 2022 r.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij