Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
21 października 2020

Slovak Matchmaking Fair 2020

Wydarzenie online
W imieniu Słowackiej Agencji Rozwoju Inwestycji i Handlu (SARIO) zapraszamy na targi Slovak Matchmaking Fair 2020, które odbędą się 21 października 2020 r. pod auspicjami Ministerstwa Gospodarki Republiki Słowackiej.

Slovak Matchmaking Fair Bratislava to największe i najbardziej prestiżowe międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Agencję SARIO, która od 14 lat poprzez rozmowy bilateralne łączy słowackich i zagranicznych przedsiębiorców.

Targi koncentrują się wokół spotkań B2B, prezentacji ofert partnerskich oraz wymogów dotyczących tworzenia joint venture w różnych dziedzinach przemysłu. Udział w wydarzeniu daje możliwość zdobycia nowych kontaktów, poznania możliwości biznesowych i inwestycyjnych.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest nowoczesny przemysł i aktualne trendy. Podczas moderowanej dyskusji panelowej zaproszeni goście omówią temat dywersyfikacji przemysłowej, także w kontekście pandemii COVID-19, opowiedzą o doświadczeniach firm i ich umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, a także odniosą się do atrakcyjnego tematu przestrzeni przemysł.

Więcej.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij