Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
2 grudnia 2020

Automechanika Shanghai 2020

Trwają największe targi przemysłu motoryzacyjnego w Azji. W wydarzeniu "Automechanika Shanghai 2020" nie mogło zabraknąć oferty polskich firm. Rodzime przedsiębiorstwa reprezentują eksperci PAIH z Zagranicznego Biura Handlowego w Szanghaju.

Automechanika Shanghai 2020


3900 wystawców na 280 tys. metrów kwadratowych powierzchni - tak wyglądają tegoroczne Targi Automechanika w Szanghaju. Ze względu na ograniczenia w podróżowaniu do Chin, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaoferowała polskim przedsiębiorcom możliwość bezpłatnej prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych na specjalnym stoisku wystawienniczym. Dzięki tej współpracy, na targach zaprezentują się 22 polskie firmy. W tym roku targi "Automechanika Shanghai 2020" odbywają się w formacie hybrydowym - stacjonarnie i online. Potrwają do 5 grudnia.

Wzrost mimo pandemii


Obecnie w Polsce istnieje około 1000 dostawców części samochodowych. Wielu z nich działa zarówno w kraju, jak i za granicą. Części samochodowe za około 12,79 mld EUR - czyli prawie całość produkcji - są eksportowane. Mimo pandemii Covid-19, import części samochodowych i akcesoriów do Chin wzrósł w październiku 2020 roku do 3238,19 mln USD.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij