Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
2 grudnia 2020

Automechanika Shanghai 2020

Szanghaj, Chiny
Zapraszamy polskie firmy z branży przemysłu motoryzacyjnego do promocji podczas 16. edycji targów Automechanika Shanghai, które odbędą się w dn. 2-5 grudnia 2020 r.

Automechanika Shanghai logo


Automechanika Shanghai to największe targi branży przemysłu motoryzacyjnego na świecie. W tym roku, pomimo pandemii, przewidywany jest udział ponad 3900 wystawców na 280 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej.

Ze względu na ograniczenia w podróżowaniu do Chin, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych w polskim pawilonie promocyjnym podczas ww. targów.

Firmy zainteresowane przesłaniem materiałów promocyjnych proszone są o kontakt z kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju, Andrzejem Juchniewiczem (andrzej.juchniewicz@paih.gov.pl).

Chęć przesłania materiałów promocyjnych należy zgłosić do 20 listopada 2020 r.

Serdecznie zapraszamy!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij