Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 listopada 2020

Misja polskich przedsiębiorców na targi China International Import Expo 2020

Szanghaj, Chiny
Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz trzeci została zaproszona do przygotowania udziału polskich przedsiębiorców w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2020 r. w Szanghaju.

Weź udział w misji na targi CIIE 2020


Targi China International Import Expo to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy w Chinach.

W zeszłorocznej edycji targów CIIE wzięło udział ponad 3800 firm z 181 krajów i regionów świata. Niemal milion zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego oraz spożywczego. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

Przewidywany orientacyjny koszt związany z udziałem z wydarzeniu będzie wynosił 9000 zł brutto.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 17 lipca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij