Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
4 listopada 2020

Znamy zwycięzcę European FinTech Hackcelerator

Tegorocznym zwycięzcą European FinTech Hackcelerator 2020 została firma Coinfirm, która specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznej gospodarki blockchainowej. Firma została założona w 2016 roku przez Polaków, a obecnie posiada swoje biura w Polsce, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Japonii.

European Fintech Hackelerator to europejski konkurs, w którym międzynarodowe jury wyłania najlepsze startupy z branży fintech, dając im wsparcie finansowe oraz możliwość prezentacji na Singapore Fintech Festival w ramach Global FinTech Hackcelerator. Oprócz wsparcia finansowego oraz możliwości uczestnictwa w Global FinTech Hackcelerator, projekty finalistów otrzymają możliwość współpracy z siecią partnerów Accelpoint oraz funduszami inwestycyjnymi z Europy i Singapuru. W tym roku szanse zaprezentowania się światowym liderom branży FinTech uzyskała firma Coinfirm, która już teraz ma silną pozycję na rynku.

Coinfirm jest światowym liderem w dziedzinie przeciwdziałania praniu pieniędzy i analizy ryzyka dla kryptowalut. Rozwiązania firmy Coinfirm są używane przez niezliczonych klientów na całym świecie, od największych giełd kryptowalut po największe instytucje finansowe. Polskie korzenie firmy to szczególny powód do dumy! Dlatego serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za pomyślny rozwój dalszej działalności.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij