Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
23 października 2020

Wystartowała II edycja Akademii GPW Growth

16 października wystartowała druga edycja Akademii GPW Growth. W ramach Akademii GPW Growth odbędą się spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty i case studies. W tym roku w projekcie bierze udział 24 uczestników.

Akademia GPW Growth


Akademia GPW Growth to inicjatywa Giełdy Papierów Wartościowych mająca na celu wsparcie rozwoju oraz transformacji małych i średnich przedsiębiorstw. Program GPW Growth ma na celu zwiększenie świadomości funkcjonowania giełdy oraz mechanizmów występujących na rynku kapitałowym. W zamyśle Giełdy Papierów Wartościowych inicjatywa ma za zadanie również promowanie budowania kompetencji liderów, którzy chcą przenieść swoją firmę na wyższy poziom.

Ze względu na trwającą pandemię, inauguracja II edycji Akademii GPW Growth odbyła się w formie hybrydowej. Mimo trudnych warunków przed uczestnikami Akademii 110 godzin warsztatów i wykładów oraz liczne wydarzenia towarzyszące. Do czerwca będą oni uczestniczyć w cyklu dziesięciu sesji wykładów i spotkań. W czerwcu 2021 roku, na zakończenie tej edycji, uczestnicy otrzymają certyfikat "Ready for Growth".

Zależy nam na wspieraniu wszelkich inicjatyw, które wpływają na transformację i rozwój polskiego biznesu. Giełda Papierów Wartościowych to ważne miejsce dla świata finansowego, łączące wszystkie elementy i wartości polskiej gospodarki - komentuje prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Grażyna Ciurzyńska. - Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani rozwijaniem swojej działalności, zarówno w kraju, jak i za granicą. Poprzednia edycja Akademii GPW Growth udowodniła, że polski biznes jest nie tylko ambitny, ale przede wszystkim gotowy na zmiany. Mam nadzieję, że tegoroczni uczestnicy jedynie podniosą poprzeczkę i niejednym nas zaskoczą.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu jest jednym z partnerów przedsięwzięcia. PAIH uczestniczy w Akademii od pierwszej edycji.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij