Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 października 2020

Zostań wystawcą w ramach Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas ITM Industry Europe 2020

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzaną w Poznaniu czerwoną strefą, organizatorzy targów ITM Industry Europe podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji targów i przeniesieniu tego wydarzenia na czerwiec 2021.

Mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zdecydowaliśmy o unieważnieniu aktualnej rekrutacji wystawców Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas ITM Industry Europe 2020.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie udziałem w Polskim Stoisku Narodowym i zachęcamy gorąco do odwiedzania strony internetowej PAIH www.paih.gov.pl, na której umieścimy informację o rekrutacji na stoisko na targach ITM w czerwcu 2021 r., w przypadku, gdy PAIH zdecyduje się w nich uczestniczyć.

Od 3 do 6 listopada w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi ITM Industry Europe. Jest to jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu 4.0 w Europie i kluczowe miejsce spotkań oraz wymiany technologicznych doświadczeń dla liderów sektora innowacji.

Żadna licząca się firma nie może w tych dniach być gdzie indziej niż w Poznaniu, na Polskim Stoisku Narodowym. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom polskich przedsiębiorstw, Polska Agencja Inwestycji i Handlu ogłasza nabór firm, z pośród których zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych - bo to właśnie ich zaprosimy i zaprezentujemy na Stoisku Narodowym. Dlatego jeśli działasz na przykład w obszarze automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, produkcji nowoczesnych maszyn lub technologii - dołącz do naszej drużyny.

Polskie Stoisko Narodowe to szyld oznaczający solidną markę i doświadczenie, a przede wszystkim bezpośrednie wsparcie polskich przedsiębiorstw przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Wspólnie mamy niepowtarzalną okazję pokazać siłę polskiej przedsiębiorczości, wysoką jakość naszych usług i technologiczne zaawansowanie rozwiązań w biznesie.

Znajdź się pośród najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw i pokaż światu swoje dokonania!

Doświadczenie polskiego przemysłu 4.0 jest już na tyle dojrzałe, że co raz częściej przyciąga uwagę zagranicznych firm i inwestorów. Udział w Polskim Stoisku Narodowym to unikatowa szansa zaprezentowania swoich osiągnięć oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Rekrutacja trwa do 15 października. Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy wszystkie firmy, które wprowadzają innowacyjne produkty lub rozwiązania. Wyboru firm dokona specjalna komisja, która weźmie pod uwagę przede wszystkim profil działalności oraz atrakcyjność prezentowanej oferty. Co ważne, obszar aktywności zgłaszających się przedsiębiorstw musi pokrywać się z tematyką targów ITM Industry Europe. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy dostarczyć:

  1. Drogą elektroniczną na adres mailowy itm2020@paih.gov.pl skany podpisanych dokumentów: wniosku o uczestnictwo wraz z załącznikami.
  2. Oryginały podpisanych dokumentów przesłać na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
z dopiskiem: ITM Industry Europe 2020

Wykaz firm wytypowanych do udziału w Polskim Stoisku Narodowym zostanie ogłoszony 19 października na stronie www.paih.gov.pl.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres itm2020@paih.gov.pl lub pod numerem telefonu +48 887 830 451.

Galeria zdjęć:


Wniosek oraz załączniki wymagane w procesie rekrutacji:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij