Aktualności
Strona główna > Aktualności
1 października 2020

Poland. Business Harbour - program polskiego rządu dla przedsiębiorczych Białorusinów z sektora ICT

Poland. Business Harbour to komplementarny zestaw narzędzi i usług ułatwiający specjalistom z branży IT, start-upom, MŚP jak i dużym firmom bezproblemową relokację na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Koordynatorem programu jest Ministerstwo Rozwoju i Polska Agencja Inwestycji i Handlu, we współpracy z GovTech Polska w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i fundacją Startup Hub Poland.

Poland. Business Harbour


Na potrzeby Programu uruchomiona została w PAIH specjalna infolinia, dostępna pod numerem +48 22 70-343-70, która działa od poniedziałku do piątku 24 godziny na dobę i pracuje w językach rosyjskim i angielskim.

Białorusini mogą zapoznać się z podstawowymi informacjami o projekcie dostępnymi na stronie https://www.paih.gov.pl/by, a także zadawać pytania drogą mailową na adres: paih24_by@paih.gov.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z Business Brief Ministerstwa Rozwoju.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij