Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
8 lipca 2020

Executive Forum 2020

Warszawa
W tym roku odbędzie się już ósma edycja Executive Forum organizowanego przez Executive Club. Hasło przewodnie konferencji to "Przedsiębiorczość - Ekspansja - Innowacja". Jednym z prelegentów wydarzenia będzie Grzegorz Słomkowski, Członek Zarządu PAIH.

W części merytorycznej, która składać się będzie z trzech paneli dyskusyjnych oś tematyczna skupi się głównie na roli lidera w rozwoju przedsiębiorstw przyszłości. Prelegenci poruszą tematy związane z modelami biznesowymi w dobie sztucznej inteligencji i pandemii koronawirusa oraz szansach i barierach na ekspansję zagraniczną polskich przedsiębiorstw. Grzegorz Słomkowski, Członek Zarządu PAIH będzie prelegentem panelu "Droga ku ekpansji globalnej".

Wydarzenie odbędzie się 8 lipca w hotelu SHERATON GRAND WARSAW.

PAIH jest partnerem wydarzenia.

***

Executive Club jest organizacją biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij