Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
3 lipca 2020

PAIH partnerem głównym programu GPW Growth

Dobiegła końca I edycja Akademii GPW Growth. Jej sukces zadecydował o zorganizowaniu w tym roku kolejnej odsłony projektu. Partnerem głównym Akademii jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).

Akademia GPW Growth to jedna ze strategicznych inicjatyw Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Projekt ma na celu wzmocnienie kompetencji liderów małych i średnich przedsiębiorstw. Ma charakter edukacyjny, badawczy i networkingowy.

Pierwsza edycja Akademii ruszyła we wrześniu 2019 roku. Uczestniczyło w niej 21 menedżerów z 13 spółek. Jednym z głównych partnerów projektu jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.
Rozwój sektora MŚP nierozerwalnie łączy się z zagadnieniami umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Cieszymy się, że możemy wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych przybliżać uczestnikom Akademii specyfikę wybranych rynków zagranicznych i zachęcać do dalszej ekspansji - mówi Grażyna Ciurzyńska, p.o. Prezes PAIH.Rekrutacja do kolejnej, zaplanowanej na jesień tego roku, odsłony projektu ruszyła 23 czerwca.

O Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją doradczą wchodzącą w skład Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). To pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) na całym świecie.

Wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Agencja pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspiera również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij