Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
25 lutego 2020

Przedłużamy nabór na Hannover Messe 2020

Do 2 marca polscy innowatorzy mogą zgłosić udział w polskim stoisku narodowym na Hannover Messe 2020. Hanowerskie targi to jedno z największych na świecie wydarzeń związanych z produkcją przemysłową. Udział w stoisku buduje rozpoznawalność marki i produktów, daje możliwość zdobywania kontraktów zagranicznych oraz sprzyja pozyskaniu inwestorów. Wydarzenie zostało przełożone i odbędzie się w dniach 13-17 lipca 2020 r. w Hanowerze w Niemczech.


Hannover Messe 2019


Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to wydarzenie, podczas którego odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań, technologii, usług i produktów dla przemysłu. Impreza przyciąga przedstawicieli branży przemysłowej z całego świata. W 2019 roku Hannover Messe odwiedziło 215 tys. osób, a liczba wystawców sięgnęła ponad 6 tys.

Motywem przewodnim Hannover Messe 2020 jest transformacja przemysłu "Industrial Transformation - how Change becomes Growth". Wydarzenie skoncentrowane będzie na trzech wiodących tematach. Są to:

  • indywidualizacja i elastyczność produkcji masowej, co wynika z ogromnej potrzeby zakupu przez konsumentów produktów "szytych na miarę".
  • digitalizacja - od Internet of Things, przez analizę danych, po sztuczną inteligencję.
  • dekarbonizacja i ochrona środowiska, czyli produkcja zrównoważona i neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, jako czynnik wzmacniający pozycję rynkową.


Polskie Stoisko Narodowe na Hannover Messe 2020

PAIH, organizator Polskiego Stoiska Narodowego na targach Hannover Messe 2020, zaprasza producentów rozwiązań, które wspierają nowoczesną i zrównoważoną produkcję, do udziału w wydarzeniu.

PAIH umożliwia polskim firmom korzystanie z powierzchni wystawienniczej na stoisku oraz zapewnia dostęp do usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy. Polskie Stoisko Narodowe znajdzie się w prestiżowej lokalizacji - obok pawilonu Indonezji - tegorocznego kraju partnerskiego Hannover Messe 2020 (hala 21).

Warunki obecności firmy na Polskim Stoisku Narodowym znajdują w Regulaminie.
Skan wypełnionych i podpisanych dokumentów (wskazanych w załącznikach) prosimy przesyłać na adres: hm2020@paih.gov.pl do 2 marca 2020 r.

Uwaga: Uczestnictwo Wystawcy na Polskim Stoisku Narodowym stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców, która jest udzielana zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 1407/2013 z dnia 18 grudnia 2013 r. w sprawie stosowania art. 107 i 108 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej do pomocy de minimis.

O wyborze firm, które zaprezentowane zostaną na Polskim Stoisku Narodowym decyduje organizator. Informacja ta zostanie przekazana mailowo, najpóźniej do 6 marca 2020 r.*
*Agencja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu ogłoszenia ostatecznych wyników naboru o czym poinformuje wnioskodawców.

Zobacz co o swoich doświadczeniach z udziału na Polskim Stoisku Narodowym na Hannover Messe 2019 mówią uczestnicy:Galeria zdjęć:


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij