Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
30 marca 2020

Śniadanie Biznesowe "Przetargi dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy na Ukrainie i Białorusi" - wydarzenie odwołane

Warszawa, Bagatela 12
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem koronowirusem COVID-19 - Śniadanie Biznesowe zostaje odwołane, a tym samym przełożone na inny termin. Wszystkie osoby, które przesłały swoje zgłoszenie za pomocą formularza zgłoszeniowego, zostaną poinformowane o nowym terminie realizacji wydarzenia.

Śniadanie Biznesowe


Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Bankiem Światowym na Ukrainie oraz Ambasadą RP w Kijowie serdecznie zapraszają do udziału w Śniadaniu Biznesowym. Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2020 r. w w Centrum Informacyjnym PAIH w Warszawie. Temat śniadania to: Przetargi dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy na Ukrainie i Białorusi.

Podczas wydarzenia zostaną omówione aktualne przetargi na Ukrainie i Białorusi dostępne dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy. Również dla gości została przygotowana prezentacja z zakresu prawnych aspektów udziału w przetargach na Ukrainie i Białorusi, natomiast o prowadzeniu biznesu na Ukrainie opowie doświadczony polski biznesmen działający na rynku ukraińskim.

W związku z tym, iż projekty finansowane przez Bank Światowy dotyczą obiektów użyteczności publicznej, to zaproszenie szczególnie kierujemy do firm z branż:

  • budownictwo,
  • energetyka,
  • sprzęt medyczny,
  • systemy IT,
  • zdrowie i edukacja,
  • infrastruktura drogowa,
  • sektor związany z obrotem gruntu (kartografia i geodezja).


Organizatorami wydarzenia są ZBH w Kijowie i ZBH w Mińsku Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu wraz z Biurem na Ukrainie Banku Światowego oraz Ambasadą RP w Kijowie. Partnerzy śniadania: Kancelaria Prawna Kosyło i Partnerzy oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w Programie.

Rejestracja na wydarzenie do 26 marca 2020 r. za pomocą elektronicznego formularza pod linkiem.

Kontakt:

 
Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij