Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
1 lipca 2020

Smart City Summit & Expo 2020

Tajpej
W dniach 1-4 lipca 2020 r. w Tajpej, na Tajwanie odbędzie się wydarzenie 2020 Smart City Summit & Expo, które zgromadzi przedstawicieli i ekspertów sektora inteligentnych miast z całego świata. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu!

2020 Smart City Summit & Expo


Koncepcja inteligentnego miasta stała się kluczowym elementem w procesie planowania strategii rozwoju miast oraz rozwiązywania problemów w mieście w zakresie transportu, opieki zdrowotnej, edukacji, mieszkalnictwa, środowiska i zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich. Od 2014 roku Smart City Summit & Expo (SCSE) zaprasza specjalistów z całego świata, w tym liderów miast i branży, do dzielenia się doświadczeniami w zakresie rozwoju inteligentnych miast oraz do prezentowania innowacyjnych rozwiązań branżowych.

  • Podczas Smart City Summit & Expo w 2019 r. wystawiło się 337 firm i instytucji, w tym 9 pawilonów narodowych oraz 6 pawilonów reprezentujących tajwańskie miasta.


Aby podkreślić zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w inteligentnych miastach w ramach 2020 Smart City Summit & Expo (SCSE) zostanie zorganizowana druga edycja kampanii "AI 50: AI x IoT x Smart City" obejmującej stoisko "AI 50 Pavilion", w którym wystawi się 50 startupów prezentujących rozwiązania AI.

  • Do pawilonu AI 50 w 2019 r. zostało wybranych 36 drużyn z 15 państw.


Czterodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w spotkaniach B2B, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1250 stoisk i 300 wystawców. Wystawa SCSE oferuje możliwość prowadzenia rozmów z lokalnymi firmami i instytucjami za pośrednictwem platformy matchmakingowej. Platforma ułatwia wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych partnerów oraz umawianie spotkań z podmiotami chcącymi nawiązać współpracę.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zgłoszenia należy przesłać do 15 stycznia 2020 r.

Dodatkowe informacje w załącznikach.

W trakcie wydarzenia opiekę zapewni Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej.

Strona Organizatora: https://en.smartcity.org.tw/index.php/en-us/

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w targach i/lub w kampanii "AI 50: AI x IoT x Smart City" oraz wszelkich pytań dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij