Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
17 marca 2020

PAIH pracuje w systemie pracy zdalnej

Szanowni Państwo,

kierując się troską o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów partnerów zdecydowaliśmy się dostosować wszystkie procedury do obecnej sytuacji wywołanej przez koronawirus. Zespół PAIH wraz z poszczególnymi Zagranicznymi Biurami Handlowymi pracuje teraz w systemie pracy zdalnej, utrzymując zdolność do wsparcia Państwa działań biznesowych w najlepszy możliwy sposób dostosowany do warunków lokalnych.

Ograniczyliśmy liczbę bezpośrednich spotkań z klientami, ale cały czas jesteśmy obecni w Polsce i poza jej granicami po to, by pomagać Wam w realizacji Waszych strategii rozwoju. Możecie Państwo liczyć na nas w tym trudnym dla Wszystkich okresie.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz-zgłoszenie. Zespół ekspertów zajmie się Państwa sprawą niezwłocznie i przekaże do odpowiednich przedstawicieli, którzy będą temat procedowali.

Ponadto, jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo, zgodnie z informacją na naszych stronach.

Wkrótce, by jeszcze bardziej ułatwić kontakt z nami, uruchomimy też dodatkową infolinię. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco na naszej www oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij