Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
11 marca 2020

Konferencja "Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję polskich firm"

Warszawa
"Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję polskich firm" - konferencję pod takim tytułem organizuje Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Bankiem Gospodarstwa Krajowego 11 marca 2020 r. W wydarzeniu wezmą również udział eksperci Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz PAIH.

Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję dla polskich firm


Do udziału w niej zapraszamy przedsiębiorstwa zainteresowane rozwojem ekspansji na rynek niemiecki. Szczególnie poprzez wykorzystanie możliwości, jakie dają fuzje i przejęcia. W czasie konferencji przedstawione zostaną instrumenty wsparcia takich inwestycji, zarówno ze strony polskiej, jak i niemieckiej. A także praktyczne informacje dotyczące działalności na niemieckim rynku. Przewidywany jest udział w spotkaniu przedstawicieli polskich firm, które działają w Niemczech. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami w kwestii fuzji i przejęć na rynku niemieckim.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz. Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się w sali pod kopułą w gmachu Ministerstwa Rozwoju przy Placu Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie w godz. 11.00-14.30. Z uwagi na procedury bezpieczeństwa prosimy o przybycie na godz. 10.00.


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij