Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
2 marca 2020

MCCIA's International Business Summit

Pune, Indie
W dniach 2-3 marca 2020 r. w Pune odbędzie się MCCIA's International Business Summit. W wydarzeniu weźmie udział polska firma Billennium, inwestor w Indiach.

International Business Summit in Pune


Organizatorem wydarzenia jest Mahratta Chamber of Commerce, Industries and Agriculture.

Konferencja będzie koncentrować się na tematach związanych z handlem międzynarodowym, inwestycjami w Indiach, rozwojem infrastruktury. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele izb handlowych, biur handlowych, przedstawiciele biznesu i regionalni inwestorzy, m.in. reprezentanci polskiej firmy Billennium.

Billennium to ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych narzędzi i rozwiązań IT dla biznesu, przynoszących wymierne korzyści naszym Klientom. Firma posiada szerokie kompetencje technologiczne, a jej zespoły świadczą usługi i realizują projekty na całym świecie. Specjalizuje się m.in. w: outsourcingu IT, managed services, optymalizacji procesów biznesowych w organizacji, wdrażaniu systemów klasy Business Process Management (BPM), Customer Relationship Management (CRM), platform rozliczeniowych, systemów zarządzania finansami, rozwiązaniach Paperless, a także innowacyjnych rozwiązaniach mobilnych. Posiada biura w 6 miastach w Polsce, a także w USA, Indiach i Malezji, w których zatrudnia 900 doświadczonych specjalistów.

Więcej o wydarzeniu na stronie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij