Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
25 czerwca 2020

Kongres 60 Milionów - Mediolan 2020

Mediolan, Włochy
W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 wszystkie wydarzenia, które miały odbyć się w 2020 roku, w ramach Kongresu 60 Milionów zostają zawieszone do czasu aż sytuacja na świecie się unormuje.

60 mln MEDIOLAN 2020


Celem Kongresu 60 milionów jest integracja polskich środowisk biznesowych zogniskowanych w kraju oraz poza jego granicami. Nazwa wydarzenia odwołuje się do szacowanej ogólnej liczby Polaków na całym świecie (ok. 40 mln żyjących w Polsce i kolejnych 20 mln poza granicami).

Do Mediolanu zjadą działacze polonijni, dyplomaci, biznesmeni, którzy odnieśli sukces we Włoszech oraz przedsiębiorcy z Polski. Dyskusje toczyć się będą wokół tematów takich jak cyfrowa transformacja, przemysł beauty czy lokowania inwestycji w Polsce. Obecność w trakcie wydarzenia oraz w panelach dyskusyjnych potwierdzili m.in. Pani Anna Maria Anders, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Włoskiej i Republice San Marino, Pan Paweł Borys, Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Gospodarstwa Krajowego czy Pan Pierro Cannas, Prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce.


Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij