Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
13 lutego 2020

PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA 2020

Praga, Czechy
Targi ZABYTKI - MUZEA - RZEMIOSŁA odbędą się w dniach 13-16lutego 2020 r. w centrum wystawienniczym w Pradze - Letňany, równolegle z targami turystycznymi Holiday World. Nomenklatura targów obejmuje renowacje, finansowanie i użytkowanie zabytków oraz budynków historycznych

PMR2020


Dni 13-14 lutego 2020 r. przeznaczone są dla ekspertów z branży, tematem wiodącym jest "Edukacja i zabytki", natomiast dni "Kultury ludowej" (15-16 lutego 2020 r.) dla odwiedzających. Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z rzemiosłem ludowym, organizatorzy zapraszają do historycznych karczm, na rekonstrukcje bitew historycznych i tańców. Bogaty program towarzyszący oferuje konkursy dla publiczności, w których zostaną rozlosowane nagrody (bilety na wydarzenia kulturalne, zwiedzanie zabytków, wycieczki itd.).

Targi są przeznaczone nie tylko dla zawodowych i amatorskich konserwatorów zabytków, ale również dla firm i rzemieślników zajmujących się renowacją zabytków (budynków, książek, tekstyliów, starych foremek do pierników, regionalnych pamiątek).

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij