Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 stycznia 2020

Swissbau 2020

Bazylea, Szwajcaria
Targi Swissbau to największe wydarzenie skierowane do branży budowlanej w Szwajcarii, organizowane co dwa lata. Najbliższe targi odbędą się między 14 a 18 stycznia 2020 r. w Bazylei.

Swissbau
W tym roku w targach na zaproszenie Swiss Chamber Poland (Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza) weźmie udział Polski Klaster Budowlany. Będzie to wspaniała okazja dla polskich przedsiębiorców, aby poznać lokalny rynek z branży budowlanej, inwestorów oraz firmy zainteresowane współpracą z Polską, jak również promocją polskich produktów budowlanych pod wspólnym logiem Best of Poland.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do udziału w misji.

W trakcie pięciu dni trwania targów około 100 000 osób odwiedzi stoiska niemalże 1100 wystawców, w tym również z Polski. Na stoiskach organizowane będą spotkania biznesowe oraz będzie można spotkać przedstawicieli instytucji wspierających firmy na rynku szwajcarskim.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. planuje wspólnie z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą oraz Polskim Klastrem Budowlanym przeprowadzić warsztaty dla polskich przedsiębiorców z branży budowlanej.

Tematy:

  • specyfika rynku, pułapki, szanse i ryzyka;
  • jak eksportować do Szwajcarii - aspekty prawno-celne;
  • jak założyć firmę w Szwajcarii;
  • współpraca z klientami;
  • przykład sukcesu polskiej firmy na rynku szwajcarskim.


Oprócz możliwości wysłuchania prezentacji biznesowych zebrani będą mieli niepowtarzalną okazję do nawiązania wielu cennych kontaktów biznesowych.

Udział w misji objęty jest dofinansowaniem w ramach Programu Promocji Polskiego Budownictwa i Wykończenia Wnętrz. Oznacza to, że firmy, które są lub staną się członkiem Klastra Budowlanego i zdecydują się na wyjazd, mogą otrzymać dofinansowanie obejmujące do 80 proc. kosztów związanych m.in. z:

  • kosztem podróży,
  • ubezpieczeniem,
  • kosztem pobytu,
  • organizacją kolacji biznesowych i spotkań z instytucjami oferującymi wsparcie eksperckie w zakresie prawnym, finansowym, podatkowym oraz certyfikacyjnym.


Zastrzegamy jednak, że decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż w misji może wziąć ograniczona liczba uczestników.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji prosimy o bezpośredni kontakt z Panem Adamem Krajewskim z biura Polskiego Klastra Budowlanego - a.krajewski@polskiestowarzyszenie.pl.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska, które zlokalizowane będzie w hali 1.1 / C153.


SWISSBAU_2018

Fot.: SwissbauPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij