Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
9 stycznia 2020

Targi edukacyjne Edutech India 2020

Mumbaj, Indie
Targi edukacyjne Edutech odbędą się w dniach 9-11 stycznia 2020 r. w Mumbaju. Weźmie w nich udział polska firma Remi - producent klocków edukacyjnych KORBO i uczestnik projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Edutech India 2020


Edutech India to targi i konferencja poświęcona edukacji, technikom edukacyjnym, nowym technologiom wykorzystywanym w edukacji, instytucjom edukacyjnym. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 stycznia w Mumbaju. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie Edutech India.

Na targach będą prezentowane klocki KORBO produkowane przez polską firmę Remi. Korbo to zestawy klocków, których łączenie elementów i tworzenie konstrukcji pobudza dziecko do logicznego myślenia, wyzwala w nim chęć eksperymentowania i pokonywania trudności. Dopiero przy prawidłowym połączeniu kół cała budowla może być wprawiona w ruch. W sposób zabawowo - doświadczalny Korbo pozwala zrozumieć dzieciom zastosowanie kół zębatych w mechanice i poznawać podstawowe zasady fizyki. Poszczególne zestawy różnią się kolorem, ilością elementów m.in. kół i podstaw, na których tworzy się ruchome budowle. Niektóre zestawy wzbogacone są o specjalne dodatki, które uatrakcyjniają zabawę np. postacie, gumowe opony, planety czy element pozwalający łączyć Korbo z popularnymi klockami. Czym większa ilość klocków w zestawie, a szczególnie podstaw, tym większa atrakcja tworzenia ruchomych konstrukcji. Wyzwaniem dla każdego dziecka jest połączenie elementów tak, aby wszystko się ruszało. Katalog produktów firmy do pobrania znajduje się tutaj.

Firma Remi jest także uczestnikiem projektu Polskie Mosty Technologiczne koordynowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij