Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
4 lipca 2019

Automotive Engineering Show Chennai 2019

Ćennaj, Indie
Automotive Engineering Show odbędą się w dniach 4-6 lipca 2019 r. w Ćennaju w stanie Tamilnadu. Na targach swoje stoisko zaprezentuje polska firma LOTOS Oil.

Automotive Engineering Show


Organizatorem targów jest Messe Frankfurt Trade Fairs India Pvt Ltd. Wydarzenie poświęcone branży motoryzacyjnej organizowane w Ćennaju jest jednym z głównych targów motoryzacyjnych w Indiach. Wystawa, łączy firmy motoryzacyjne oraz firmy technologiczne dla przemysłu motoryzacyjnego, części i akcesoriów samochodowych. Oprócz tej edycji, pokaz organizuje także Automotive Engineering Show New Delhi, które odbędzie się w 2019 roku.

Strona wydarzenia: automotive-engineering-show.in.messefrankfurt.com/chennai/en.html

​Polska firma LOTOS Oil będzie uczestniczyła w tegorocznej edycji targów w Ćennaj. LOTOS Oil wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS prowadzącej działalność w Polsce, Norwegii i na Litwie. LOTOS OIL specjalizuje się w produkcji i handlu olejami dla motoryzacji i przemysłu na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obecnie prowadzi aktywną sprzedaż w 84 krajach świata, oferując szeroką gamę produktów o najwyższych parametrach technologicznych. Informacja o firmie na stronie wydarzenia.

Stoisko firmy można odwiedzić w hali nr 1, stoisko nr B15. Zaproszenie do pobrania.

W lutym 2019 r. Polskę odwiedziła delegacja indyjskiego stowarzyszenia części motoryzacyjnych Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA). Podczas seminarium biznesowego zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie 4 lutego została podpisana umowa miedzy ACMA a polskim Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDPCM). Relacja z wydarzenia znajduje się tutaj.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij