Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
11 grudnia 2019

XI Forum Polskich Inwestorów

Mińsk, Białoruś
Forum Polskich Inwestorów to unikalne wydarzenie gospodarcze skupiające blisko 200 przedsiębiorców z Polski oraz Białorusi. W tym roku odbędzie się jego jedenasta edycja, zaś po raz drugi w historii forum, jako współorganizator wystąpi Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. i jej Zagraniczne Biuro Handlowe w Mińsku wraz z Ambasadą RP w Mińsku oraz kancelarią prawną Arzinger.

Forum - Mińsk


W ramach forum zostaną omówione zasadnicze zagadnienia dotyczące działania mechanizmów rynkowych białoruskiej gospodarki, w tym: certyfikacja towarów, mechanizmy wsparcia biznesu, rynek finansowy, szanse i bariery rynkowe, ulgi i zwolnienia podatkowe, działalność Wolnych Stref Ekonomicznych. Kolejnym istotnym elementem będzie możliwość spotkania i rozmowy z praktykami biznesu z Polski, którzy od wielu lat inwestują w Białorusi.

Forum będzie także doskonałą okazją do spotkania się z przedstawicielami agend rządowych oraz z ekspertami branżowymi.

Forum składa się z głównej sesji plenarnej oraz dwóch równoległych sekcji tematycznych w formie wystąpień i prezentacji: Transport, logistyka i infrastruktura oraz Przemysł drzewno-meblarski. Po części wykładowej obędzie się polsko-białoruska sesja B2B. Program do pobrania.

Organizatorzy wydarzenia kładą nacisk na to, aby w forum wzięła udział jak najliczniejsza grupa aktywnych przedsiębiorców, zarówno z polskiej, jak i białoruskiej strony.

Udział w forum jest bezpłatny.

Miejsce wydarzenia: Mińsk, Hotel Double Tree byHilton.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Mińsku specjalnie dla chętnych gości z Polski organizuje na drugi dzień (12.12.2019) nieformalne spotkanie z doświadczonymi prawnikami, w ramach którego będzie można nieodpłatnie zadawać wszelkie pytania z zakresu prowadzenia biznesu w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w forum. Liczba miejsc ograniczona.

Pod poniższym linkiem możecie się Państwo zapoznać się z poprzednią edycją forum: https://www.paih.gov.pl/20181206/x_forum_ekonomiczne_polskich_inwestorow_na_bialorusi.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij