Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
5 grudnia 2019

PAIH wyróżniona za wkład w dynamiczny rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu została wyróżniona przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) w kategorii Administracja publiczna wspierająca sektor nowoczesnych usług biznesowych. Nagrodę za wspieranie ABSL i sektora nowoczesnych usług biznesowych w budowaniu pozycji Polski jako docelowego miejsca inwestycji dla firm z sektora odebrała pełniąca obowiązki Prezes PAIH Grażyna Ciurzyńska.

Uroczysta gala była drugą edycją spotkania najwyższej kadry zarządzającej. Wyróżnione organizacje i osoby, na co dzień  aktywnie przyczyniają się do dynamicznego rozwoju sektora, promując go jako znaczącą gałąź gospodarki, pokazując jego siłę, wartość i osiągnięcia.

Sektor nowoczesnych usług biznesowych zatrudnia ponad 300 tys. pracowników, tworzy 3% polskiego PKB konsekwentnie zwiększając przewagi konkurencyjne i atrakcyjność polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

 

absl_5 grudnia

Pełniąca obowiązki Prezesa PAIH Grażyna Ciurzyńska podczas gali rozdania nagród ABSLPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij