Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 grudnia 2019

Healthcare+ Expo Taiwan 2019

Tajpej
W dniach 5-8 grudnia 2019 r. w stolicy Tajwanu, Tajpej, odbędą się Targi Healthcare+, które zgromadzą przedstawicieli sektora ochrony zdrowia, biotechnologii i farmacji oraz inwestorów z Ameryki Północnej, Europy i Azji. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu!

Healthcare+ Expo Taiwan


Jedno z największych spotkań tego typu w Azji - wystawa Healthcare+ w 2018 r. przyciągnęła ponad 19 000 uczestników z Tajwanu i ponad 1500 zwiedzających z zagranicy. Wydarzenie jest skupione na blokach tematycznych:

  • Zaawansowane technologie medyczne
  • Inteligentna i wydajna opieka zdrowotna
  • Nowe rozwiązania dla specjalizacji medycznych
  • Biotechnologia i farmacja
  • Precision Health
  • Strefa Innowacji (Inno Zone)


Czterodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w prezentacjach firm z Azji i całego świata, spotkaniach B2B, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1800 stoisk, 600 wystawców z 17 krajów. Wystawa Healthcare+ oferuje możliwość prowadzenia rozmów z lokalnymi firmami i instytucjami za pośrednictwem platformy BioB2B. Platforma BioB2B ułatwia wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych partnerów oraz umawianie spotkań z podmiotami, które chcą nawiązać współpracę.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji swoich usług i produktów na stoisku w ramach strefy Inno Zone oraz skorzystania z platformy BioB2B*. W strefie Inno Zone wystawi się ponad 100 startupów i firm z całego świata oferujących innowacyjne technologie i rozwiązania, które mają zastosowanie w branży medycznej.

Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej imprezie targowej. Zgłoszenia należy przesłać do 31 października 2019 r. za pomocą formularza elektronicznego dostępnego poniżej.

Dodatkowe informacje w załącznikach.

Strona Organizatora: https://expo.taiwan-healthcare.org/


Film promocyjny wydarzenia: 
W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Targach oraz wszelkich pytań o szczegóły uczestnictwa, prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:


*stoisko o powierzchni 3 m2, liczba miejsc ograniczona, ostatecznej selekcji firm dokona organizator


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij