Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
27 listopada 2019

W ZBH Meksyk już świątecznie - spotkanie Advisory Board ZBH Meksyk

We wtorek 26 listopada br. w ZBH Meksyk odbyło się spotkanie członków Advisory Board. Tematem spotkania były projekty ekspansji firm, które zbliżyły się do nas podczas PAIH Forum Biznesu 2019 i projekt inwestycyjny z sektora lotniczego firmy FLYARGO.

Advisory Board


Podczas tej sesji rozmawialiśmy również o tym co powinniśmy włączyć do naszych działań na rynku meksykańskim, aby uatrakcyjnić ofertę ZBH Meksyk. Członkowie rady zaproponowali, że powinniśmy publikować kwartalny newsletter dot. najważniejszych projektów i ciekawostek w języku hiszpańskim, aby lokalni przedstawiciele biznesu wiedzieli o nas i o naszej działalności. Propozycją było również organizowanie webinariów i sesji biznesowych z udziałem polskich przedstawicieli biznesu w Meksyku i członkami advisory board.


Advisory Board


Członkowie rady wyszli z propozycją programu biznesowego na spotkania w 2020 r. Również bardzo interesującą inicjatywą byłoby powiększenie składu rady o członków z Meksykańskiego Ministerstwa Gospodarki, Krajowej Rady Wsparcia Biznesu i Inwestycji - COMCE, państwowej instytucji Proyectos México i Krajowego Stowarzyszenia Supermarketów i Domów Handlowych.


Advisory Board


W trakcie spotkania nie zabrakło akcentów świątecznych, wspólnie udekorowaliśmy choinkę i zaprosiliśmy członków rady do zabawy Mikołajkowej.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij