Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
26 listopada 2019

Targi Vietnam International Aviation Expo - VIAE 2019

Vietnam International Aviation Expo 2019 (VIAE) są to targi poświęcone wietnamskiej społeczności lotniczej i kosmicznej, prezentujące najnowsze technologie w branży lotniczej i lotniczej. VIAE 2019 oferuje całościowe doświadczenie biznesowe, łącząc wystawy, konferencje i seminaria oraz szereg sesji sieciowych, które łączą wysokiej jakości nabywców z materiałami lotniczymi i kosmicznymi.

VIAE


Jest to pierwsza na dużą skalę międzynarodowa wystawa sprzętu lotniczego, która organizowana jest w Wietnamie. Odbywająca się od 26 do 28 listopada wystawa ma skalę ponad 100 stoisk z krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw lotniczych, prezentujących wiele technologii i systemów wyposażenia w dziedzinie lotnictwa, pomocnicze produkty przemysłowe, wyposażenie wewnętrzne i zewnętrzne samolotów itp.

Jest to okazja dla krajowych i międzynarodowych linii lotniczych oraz producentów sprzętu lotniczego do spotkania i omówienia trendów technologicznych produktów, promocji handlu itp. przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju wietnamskiego przemysłu lotniczego.

W ramach VIAE 2019 zorganizowano również wiele konferencji i seminariów, aby omówić: sytuację inwestycji w budowę lotnisk i lotnisk w latach 2020-2030; kwestie związane z zarządzaniem lotem cywilnym; ogólne problemy z operacjami lotniczymi; rozwiązania problemów personelu lotniczego; główne rozwiązanie, które Vietnam Airlines przygotowuje na zmiany w czwartej branży.


VIAE


Pan Tran Quang Chau, prezes Wietnamskiego Stowarzyszenia Nauki i Technologii Lotniczej, powiedział, że VIAE 2019 wprowadzi nowe osiągnięcia lotnicze i techniczne Wietnamu i świata w ostatnich latach.

Obecnie region Azji i Pacyfiku jest oceniany przez Światowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA) jako dynamiczny region o najwyższym wzroście na świecie, z 6-7% rocznie.


VIAE


W szczególności wietnamski rynek lotniczy odnotował podwójny wzrost regionalny w ciągu ostatniej dekady, średnio o ponad 16% rocznie. Wystawy i powiązane wydarzenia przyczynią się do promowania wietnamskiego przemysłu lotniczego.

Na VIAE 2019 wiele wietnamskich i międzynarodowych firm podpisało umowy o współpracy. W szczególności istnieje współpraca w zakresie szkolenia siły roboczej w dziedzinie lotnictwa.

Źródło: https://bnews.vn/


VIAE


VIAEPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij