Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
25 listopada 2019

Start Alliance and StartUp AsiaBerlin go China

Szanghaj i Shenzhen, Chiny
Masz innowacyjny start-up który chcesz pokazać światu? Lub marzy Ci się ekspansja na rynek chiński? Weź udział w programie Start Alliance and StartUp AsiaBerlin go China.

Start Allinace and Startup AsiaBerlin go China grafika promująca

Start Alliance and StartUp AsiaBerlin zabierają innowacyjne start-upy do Chin. Od 25 do 29 listopada 2019 roku uczestnicy programu Start Alliance and StartUp AsiaBerlin go China będą mieli możliwość odkryć ekosystem Szanghaju i Shenzhen, aby lepiej poznać specyfikę chińskiego rynku. Program stanowi również szansę poznania chińskiej sceny startupowej i umożliwia zbudowanie sieci kontaktów przed ekspansją na rynek chiński z lokalnymi start-upami, akceleratorami, VC oraz ekspertami branżowymi. Uczestnicy programu dowiedzą się ponadto jak rozpocząć biznes w Chinach oraz dostaną szansę zaprezentowania swojego produktu lub usługi podczas demo day.

Warunki uczesnictwa wymagają, aby start-up biorący udział w programie powinien:

  • posiadać produkt, który wykracza poza etap idei lub prototypu. Produkt ten powinien być już z powodzeniem wprowadzony na rynek krajowy.
  • być zainteresowany ekspansją na rynek chiński, poszukiwać międzynarodowej dystrybucji lub partnerów technicznych, planować rekrutację zagranicznych pracowników.

Organizatorzy zapewniają: udział w programie, pakiet materiałów przygotowujących do uczestnictwa w programie, transport pomiędzy wydarzeniami w Chinach, udział w pitchu, szkolenia biznesowe w Chinach, rozmowy ze specjalistami technicznymi, wizyty w interesujących dla startupach miejscach.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i zakwaterowania.

Nabór do programu trwa do 1 października, ale nie czekaj i zgłoś się już dziś.

W przypadku pytań, skontaktuj się z przedstawicielką PAIH: Patrycja Operacz adres e-mail: patrycja.operacz@paih.gov.pl

*

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm. Uczestnictwo Warszawy w sieci współfinansowane jest z funduszy unijnych, w ramach projektu Next Step Poland, który realizowany jest przez trzy instytucje wchodzące w skład Grupy PFR – Polski Fundusz Rozwoju, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

SA Program - baner dolnyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij