Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
22 listopada 2019

Misja gospodarcza PAIH do Egiptu

Kair, Egipt
Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza polskie firmy do udziału w Investment for Africa Forum 2019, które odbędzie się w dniach 22-23 listopada w Kairze.

Investment for Africa Forum 2019


Egipskie Ministerstwo Inwestycji i Współpracy Międzynarodowej organizuje już 4. edycję tego wydarzenia pod patronatem J.E. Abdel-Fattah Al-Sisi, Prezydenta Arabskiej Republiki Egiptu. Forum wieńczy rok 2019 - rok prezydencji Egiptu w Unii Afrykańskiej i jest swego rodzaju inauguracją nowo powstającej administracyjnej stolicy tego kraju. To wydarzenie jest platformą dla wszystkich stron zainteresowanych rozwojem współpracy z Afryką - rządów, sektora prywatnego i międzynarodowych instytucji finansowych - to także okazja do zawarcia umów inwestycyjnych. Forum zaprezentuje sztandarowe działania i projekty inwestycyjne głównie w sferach cyfryzacji, infrastruktury, transportu i energii odnawialnej.

Strona internetowa wydarzenia: www.investmentforafrica.com.

Sugerowane zakwaterowanie: Hilton Cairo World Trade Center Residences.
Sugerowany przelot: Lufthansa.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. nie ponosi odpowiedzialności za indywidualną organizację uczestnictwa w Forum. Naszą rolą jest wsparcie informacyjne, pomoc w rozmowach z organizatorem oraz wsparcie merytoryczne w organizacji wyjazdu, w tym logistyki. Ze względu na krótki czas do wydarzenia nie jesteśmy w stanie zagwarantować spotkań B2B z indywidualnie dobranymi potencjalnymi partnerami biznesowymi, chociaż dołożymy wszelkich starań, aby udział w Forum był dla Państwa udany.

Będziemy zobowiązani za informację o chęci uczestnictwa do 15 listopada 2019 r. godz. 10.00.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: jacek.grad@paih.gov.pl.

Misja gospodarcza jest kolejnym z działań na drodze rozwoju współpracy między Polską a Egiptem, a także elementem przygotowań do planowanego w Kairze Egipsko-Polskiego Forum Gospodarczego (marzec 2020) połączonego z uroczystą inauguracją Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kairze.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij