Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
21 listopada 2019

Innovation Inspiration Day

Warszawa
21 listopada br. w Warszawie odbędzie się Innovation Inspiration Day - wydarzenie będące podsumowaniem cyklu "Connect & Scale Up" realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Innovation Inspiration Day


Będzie to największe z wszystkich 17 wydarzeń całego cyklu. Składać się będą na niego wszystkie elementy konieczne do rozwoju ekosystemu innowacji w Polsce: wymiana wiedzy i doświadczenia, inspiracja wysokiej jakości oraz przestrzeń do budowania nowych relacji.

Spotkanie podzielone będą na kilka bloków tematycznych, m.in:

  • "Otwarte Innowacje w Polsce" - Jak wygląda sytuacja na rynku? Świeży i mięsisty przegląd najciekawszych programów, sukcesów, szans i wyzwań.
  • "Unicorns to be" - Stoiska najgorętszych startupów z Polski... i nie tylko! Chcesz poznać przyszłe jednorożce? Nie może Cię zabraknąć na wydarzeniu!
  • "Corpo love story" - Innowacje w polskich korporacjach? - Przegląd korporacyjnych działań w otwartych innowacjach w Polsce. Co czeka nas w przyszłości?


Wśród prelegentów crème de la crème inspiracji i innowacji, m.in.:


Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

* * *

"Innovation Inspiration Day" realizowany jest w ramach projektu "Connect & Scale Up" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa II pt.: ”Inno_LAB- Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów”. Celem inicjatywy "Connect & Scale Up" jest dostarczenie wartości dla polskiego ekosystemu innowacji, w tym poprawa jakości współpracy korporacji i startupów.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij