Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
20 listopada 2019

Śniadanie biznesowe ZBH Kijów - Opodatkowanie spółek z polskim i międzynarodowym kapitałem na Ukrainie: zagrożenia i perspektywy

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie, Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie oraz firma audytorska "Crowe LF Ukraine" zorganizowali śniadanie biznesowe "Opodatkowanie spółek z polskim i międzynarodowym kapitałem na Ukrainie: zagrożenia i perspektywy".

ŚB 12112019r


Śniadanie biznesowe odbyło się 12 listopada 2019 r. w siedzibie Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie. Gości powitali Prezes Zarządu MSPPU Piotr Ciarkowski i Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie PAIH Karol Kubica.


ŚB 12112019r


Eksperci CROWE LF UKRAINE Dmytro Mychajłenko i Olga Bogdanowa omówili tematy: "Projekty ustaw budżetowych 2020: inicjatywy rządowe. Wzmocnienie kontroli podatkowych w transakcjach między spółkami na Ukrainie i w Polsce: cienka kapitalizacja, różnice kursowe, ceny transferowe"; "Kontrole podatkowe oraz proponowane zmiany: terminy i podstawy do kontroli. Czy będą trudności z zaskarżeniem decyzji służby podatkowej?"


ŚB 12112019r


W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zarządów oraz księgowości ponad 20 spółek z polskim kapitałem.


ŚB 12112019r4Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij