Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
19 listopada 2019

Uroczyste przyjęcie z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski

14 listopada br. w Kijowie odbyło się uroczyste przyjęcie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, zorganizowane przez Ambasadę RP w Kijowie. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie było współorganizatorem tego ważnego wydarzenia. Przyjęcie miało uroczysty charakter i rozpoczęło się odśpiewaniem hymnów narodowych Polski i Ukrainy przez chór Switycz z Niżyna.

Kijów


W trakcie uroczystości amb. Cichocki odznaczył w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Srebrnym Krzyżem Zasługi Oleksija Reznikowa.


Kijów


Na przyjęciu obecni byli przedstawiciele prezydenta i rządu Ukrainy, Sił Zbrojnych Ukrainy, deputowani Werchownej Rady, duchowieństwo, korpus dyplomatyczny, przedsiębiorcy, w tym należący do Międzynarodowego Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców na Ukrainie oraz reprezentujący wiodące polskie marki, m.in. PZU, Kredobank, Selena, Plastics, Moguncja, Mercator Medical, Wielton, Bella-Centr, Hanplast Solar, SDM Partners Kancelaria Prawna. Gośćmi specjalnymi byli Ukraińcy uwolnieni we wrześniu z rosyjskiej niewoli oraz ich rodziny, a także oficerowie Wojska Polskiego, którzy pełnią służbę w misji Joint Multinational Training Group-Ukraine, na czele z dowódcą misji mjr. Marcinem Michalskim.


GratitudePolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij