Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 listopada 2019

Seminarium biznesowe: Rozwój turystyki pomiędzy Polską a Azerbejdżanem

Warszawa
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe w Baku mają zaszczyt zaprosić polskie biura podróży na seminarium biznesowe pt. "Rozwój turystyki pomiędzy Polską a Azerbejdżanem", które odbędzie się 19 listopada 2019 r. o godzinie 11:00 w Sheraton Grand Warsaw (ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa).

Azerbejdżan turystyka


Głównym celem seminarium jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy w sektorze turystycznym pomiędzy obydwoma państwami. Wydarzenie będzie znakomitą okazją i możliwością do zapoznania się z potencjałem turystycznym rynku azerbejdżańskiego, jego kulturą, przyrodą i kuchnią. Seminarium pomoże Państwu nawiązać perspektywiczne kontakty dla rozwoju biznesu.

Uczestnicy seminarium biznesowego będą mieli okazję zdobyć nagrodę - wizytę w Azerbejdżanie.

Prezentację Azerbejdżanu poprowadzi dyrektor firmy "Start Travel" - Pan Farid Rasulov.

"Start Travel" zostało utworzone i zarejestrowane w 2015 r. Głównym obszarem działalności firmy jest turystyka i usługi powiązane, takie jak: sprzedaż biletów, rezerwacje hoteli, transfer, obsługa wizowa, MICE, zakwaterowanie zagranicznych gości w Azerbejdżanie oraz świadczenie usług przewodnika wycieczek itp. Będąc firmą akredytowaną przez IATA, a także certyfikowaną przez Stowarzyszenie Turystyki Azerbejdżańskiej, "Start Travel" aktywnie uczestniczy w organizacji światowych wydarzeń.

Z uwagi na ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o potwierdzenie udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego do 4 listopada 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Seminarium prosimy o kontakt w sprawie ustalenia szczegółów pod adresami e-mail:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij