Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 listopada 2019

Marine Equipment Trade Show 2019

Amsterdam, Holandia
METSTRADE Show to największa na świecie wystawa sprzętu i akcesoriów morskich, działająca od 1988 roku. Wydarzenie, skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców, jest platformą do prezentowania innowacji, rozwoju rynku i oraz nawiązywania kontaktów biznesowych.

METS-logo


Targi METS są jedynym z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie. Wydarzenie odbywa się w trzech wyspecjalizowanych pawilonach. Polskę będzie reprezentować kilkunastu przedsiębiorców.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe" zorganizuje stoisko narodowe, do odwiedzenia którego zapraszamy wszystkich polskich przedsiębiorców. Stoisko nr 375 będzie zlokalizowane na hali nr 5 (05.375).


METS2019


Konferencja prasowa

Pierwszego dnia targów, tj. 19 listopada, o godzinie 16:00 na polskim stoisku zorganizowana zostanie konferencja prasowa dla przedstawicieli branżowych mediów. Konferencję poprowadzi Michał Bąk - Sekretarz Generalny Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Polboat, zaprezentuje zebranym gościom potencjał polskiego przemysłu jachtowego. Zapraszamy do uczestniczenia w konferencji.


METS 2019 - press conference


Polscy przedsiębiorcy mają możliwość prezentacji na stoisku narodowym materiałów reklamowych (ulotki, foldery), filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami.

Materiały informacyjne powinny zostać przesłane nieprzekraczalnie do 7 listopada 2019 r., do godz. 12.00 na adres:

 • Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA
  Wojciech Nowicki, targi METS Amsterdam 2019
  ul. Krucza 50
  00-025 Warszawa


Filmy mogą zostać przesłane przez WeTransfer na adres mailowy:

 • wojciech.nowicki(at)paih.gov.pl

Jeden film nie powinien przekraczać 500 MB, optymalna długość filmu wynosi ok. 2-3 minuty.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania ze strefy wspólnej na narodowym stoisku informacyjnych podczas wybranych wydarzeń wystawienniczych w celu odbycia spotkań z kontrahentami, spotkań B2B (przed wydarzeniem należy uzgodnić z PAIH SA harmonogram takich spotkań).

Działania prowadzone przez PAIH SA są dla przedsiębiorców bezpłatne.


Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA realizuje branżowy program promocji jachtów i łodzi, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży jachtów i łodzi, jako całości sektora.

W ramach realizacji programu w latach 2018 - 2019 Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA organizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 11 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 6 krajach:

 • Niemcy,
 • Holandia,
 • Norwegia,
 • USA,
 • ZEA,
 • Australia.


Szczegółowa lista targów i konferencji dostępna jest w Kalendarzu wydarzeń.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij