Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
18 listopada 2019

III Spotkanie w Jastrzębiu-Zdroju w ramach Partnerstwa poprzez gospodarkę

Jastrzębie-Zdrój
Trzecie Spotkanie w Jastrzębiu-Zdroju w ramach Partnerstwa poprzez gospodarkę, pod nazwą "Od tradycji do innowacji. Transformacja gospodarcza Jastrzębia-Zdroju" odbędzie się 18 listopada 2019 r.

III Konferencja gospodarcza Jastrzębie-Zdrój


Konferencja i warsztaty skierowane do samorządowców oraz przedsiębiorców Subregionu Zachodniego dotyczące założeń i finansowania transformacji regionów górniczych. Cześć spotkania będzie poświęcona zmianom w ustawie o wspieraniu inwestycji, promocji gospodarczej, nowym działaniom KSSE, a także wyzwaniom stojącymi przed samorządami gmin górniczych związanymi z rozwojem innowacyjnych technologii wykorzystania węgla, jak również rozwojem alternatywnych dla przemysłu ciężkiego sektorów gospodarki.

Część warsztatowa będzie związana z możliwościami internacjonalizacji działalności firm, oferowanymi przez ogólnopolskie programy gospodarcze oraz korzyściami wynikającymi z udziału w Wystawie Światowej EXPO w Dubaju w 2020 roku. Sesja poświęcona będzie również nowej -  aktywnej, otwartej i pro biznesowej roli Jastrzębia-Zdroju we wspieraniu przedsiębiorczości oraz przewagom jakie daje funkcjonowanie w samorządach gospodarczych.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij