Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
13 listopada 2019

COSMOPROF ASIA, Hong Kong 2019

Hong Kong
W dniach 13-15 listopada 2019 r. w Hong Kong Convention and Exhibition Centre odbędzie się 24. edycja największych targów kosmetycznych na świecie COSMOPROF ASIA. Wezmą w niej udział wystawcy oferujący produkty w kategorii: kosmetyki, produkty toaletowe, kosmetyki naturalne i organiczne, produkty do gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich czy tez akcesoria.

Cosmoprof Hong Kong


W czasie 3 dni targów COSMOPROF ASIA uczestnicy będą mieć okazje do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz uzyskania najnowszych informacji na temat branży oraz globalnego rynku kosmetycznego, w tym na wschodzących rynkach. W nadchodzącej edycji weźmie udział ponad 50. polskich przedsiębiorców.

Targi Cosmoprof Asia Hong Kong zlokalizowane są na 2 odrębnych halach targowych:

 • COSMOPACK ASIA - 12-14.11.2019 - AsiaWorld-Expo (AWE)
  Hong Kong International Airport, Lantau
  www.asiaworld-expo.com.hk
 • COSMOPROF ASIA - 13-15.11.2018 - The Hong Kong Convention & Exhibition Centre (HKCEC)
  1 Expo Drive, Wanchai, Hong Kong
  www.hkcec.com.hk


Cosmoprof Asia Hong Kong w liczbach:

 • 3,100 wystawców
 • 25 narodowych oraz grupowych pawilonów
 • 87,000 spodziewanych odwiedzających
 • "International Buyers Programme" skierowanych do kupców z rozwijających się krajów, zainteresowanych udziałem w bezpośrednich spotkaniach biznesowych
 • działania edukacyjne prezentowane przez specjalistów branżowych


Cosmoprof HK19


Wystawcy targów z podziałem na kategorie produktowe:

 • Cosmetics & Toiletries
 • Pack & OEM
 • Beauty Salon & Spa
 • Hair Salon
 • Nail & Accessories
 • Natural & Organic, Discover Trends


Projekt stoiska Cosmoprof HK 2019


P
olska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 1E K6D. Na naszym stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące sektora kosmetycznego.

W ramach promocji polskiego sektora kosmetycznego 14 listopada o godz. 14:00 na polskim stoisku promocyjnym odbędzie się konferencja prasowa, którą poprowadzi ekspert branżowy, z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Już dziś zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach objętych programem, do kontaktu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu i odwiedzenia polskiego stoiska.

Informujemy, iż polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na stoisku narodowym:

 • Dystrybucja folderów reklamowych,
 • Wyświetlanie filmu promocyjnego.


Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 10 października br. do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:

PAIH, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
Maja Justyna, Wojciech Nowicki
z dopiskiem: Targi kosmetyczne Cosmoprof Hong Kong, materiały informacyjne, branża Kosmetyki

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg.

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów Video 360 w formacie MP4 o rozdzielności min. HD720p i długości 2-5 minut poprzez wetransfer do 20.10.2019 na adres mailowy: filmy@polcharm.com.pl wraz z informacją na adres mailowy: info@polcharm.com.pl (firma ... przekazała w dniu ... wetransferem film promocyjny na targi Cosmoprof Hong Kong 2019).

Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów promocyjnych na targi kosmetyczne Cosmoprof Asia!

Polskie stoisko narodowe na targach w Hong Kongu zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij