Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 listopada 2019

AAPEX 2019

Las Vegas, USA
Automotive Aftermarket Products Expo (AAPEX) to wiodące, międzynarodowe targi branży motoryzacyjnej, które odbywają się co roku w Las Vegas. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 listopada.

AAPEX 2019


AAPEX w ubiegłym roku gościł ponad 2 500 wystawców z 36 krajów. Zaprezentowali oni innowacyjne produkty, usługi i technologie z branży motoryzacyjnej. Liczbę wszystkich uczestników zeszłorocznego wydarzenia szacuje się na 161 938. AAPEX to doskonała platforma do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Wystawcy przyporządkowani są poszczególnym kategoriom:

  • samochodowe systemy oświetleniowe,
  • moderatory dźwięku,
  • systemy chłodzenia,
  • obwody tarcia,
  • systemy hamulcowe,
  • części do silników i skrzyni biegów,
  • systemy zębate,
  • narzędzia ręczne.


Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Podczas tego wydarzenia Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje polskie stoisko narodowe (stoisko nr 41004), które ma na celu promocję polskiego sektora części samochodowych wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy niebiorący udziału w targach. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z swoimi partnerami biznesowymi.


AAPEX 2019 - press conference


Na polskim stoisku 5 listopada, o godz. 11:30 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Podczas konferencji ekspert branżowy, Grzegorz Gałczyński, przedstawi informacje dotyczące polskiego przemysłu części samochodowych. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu części samochodowych i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów części, powiązanych produktów i usług.

Polskie stoisko narodowe na targach AAPEX zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Produkcja pojazdów samochodowych, części, akcesoriów oraz przyczep i naczep stanowi jeden z najbardziej innowacyjnych polskich sektorów przemysłowych. Już od dawna liderem eksportowym wśród polskich branż jest właśnie motoryzacja. W 2018 r. wartość polskiego eksportu branży motoryzacyjnej wzrosła do 26 mld EUR. Rok wcześniej wyniosła około 25,2 mld EUR. Istnieje duża szansa, że w obecnym roku będzie jeszcze wyższa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska narodowego!

AAPEX 2019 będzie miało miejsce w Sands Expo Convention Center.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij