Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
4 listopada 2019

Lisbon Web Summit 2019

Lizbona, Portugalia
W dniach 4-7 listopada w Lizbonie odbędzie się największe w Europie wydarzenie poświęcone nowym technologiom, gromadzące startupy i firmy z szerokorozumianej branży IT (ICT, fin-tech, deep-tech, cyberbezpieczeństwo i inne) - Lisbon Web Summit.

Web Summit


Poza panelami dyskusyjnymi i warsztatami z specjalistami z branży, przy okazji wydarzenia zostanie zorganizowana giełda kooperacyjna Lisbon Beyond Summit, zakładająca serię bilateralnych 20-minutowych spotkań B2B pomiędzy przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą z zagranicznymi partnerami. Aby wziąć udział w spotkaniach należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny on-line i określić swój profil działalności oraz rodzaj oczekiwanej współpracy. W następnym etapie firmy wybierają spośród zarejestrowanych uczestników potencjalnych partnerów biznesowych, z którymi prowadzą spotkania podczas giełdy 6 listopada 2019 r.

W części wystawienniczej wydarzenia, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje polskie stoisko narodowe, dające firmom z branży IT szansę bezpłatnej promocji.

Udział w spotkaniach jest nieodpłatny, a uczestnicy pokrywają jedynie koszty zakwaterowania oraz transportu.

Więcej informacji na stronie PARP.

Zapraszamy również do kontaktu z naszym przedstawicielem w Zagranicznym Biurze Handlowym w Lizbonie, Dariuszem Dudą (dariusz.duda@paih.gov.pl), który wraz z przedstawicielami PARP będzie wspierał polskich przedsiębiorców podczas wydarzenia.

Do zobaczenia!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij