Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
24 października 2019

Polski Dzień na Moscow Fashion Week 2019

Moskwa, Rosja
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zaprasza polskie firmy do udziału w Polskim Dniu w ramach wydarzenia Moscow Fashion Week, które w tym roku odbędzie się między 22 a 27 października w Gostinym Dvorie w Moskwie.

logo gostiny dvor


Stolica Rosji ponownie stanie się stolicą światowej mody. Swoją obecność zaznaczą na nim również polscy projektanci, producenci odzieży, obuwia oraz kosmetyków. W ramach imprezy odbędzie się Śniadanie Biznesowe oraz Wieczorny Koktajl, którego organizatorem będzie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. Podczas Śniadania Biznesowego będzie możliwość zapoznania się z doświadczonymi ekspertami (znającymi lokalny rynek rosyjski), producentami odzieży, dystrybutorami i właścicielami sieci handlowych. Będzie to świetna okazja do bezpośredniego zapoznania potencjalnych partnerów rosyjskich.

Moda, beauty & health są szybko rozwijającym się rynkiem, zaś polskie produkty historycznie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rosyjskich odbiorców. Branża odzieżowa, kosmetyczna oraz e-commerce zostały wybrane przez PAIH jako najważniejsze i najbardziej perspektywiczne do rozwoju na rynku rosyjskim.

Ponadto zainteresowane firmy będą mogły zaprezentować swoje kolekcje na pokazach mody, zaś wieczorne przyjęcie koktajlowe będzie okazją do kontynuowania rozmów z potencjalnymi importerami oraz nawiązania kontaktów biznesowych ze świata mody.

Agenda Polskiego Dnia - 24 października 2019 r.

  • 10:00-12:00 - Śniadanie Biznesowe pt. "E-commerce - szansą rozwoju handlu międzynarodowego"
    Wystąpienie przedstawicieli PAIH S.A, KUKE S.A., Rosyjskiego Centrum Eksportu oraz dwóch firm z Rosji i Polski. Celem wystąpień jest przybliżenie doświadczeń z zakresu prowadzenia biznesu, barier w handlu, certyfikacji produktów oraz możliwego wsparcia finansowego eksportu.

  • 12:00-14:00 - Spotkania B2B
    Po zakończeniu Śniadania Biznesowego zostaną zorganizowane bezpośrednie spotkania pomiędzy polskimi i rosyjskimi firmami tzw. mix firm.

  • 17:00-19:00 - Pokaz Mody na Gali Głównej Moscow Fashion Week

  • 19:30-22:00 - Koktajl Wieczorny "Prezentacja koncepcji Polskiego Showroomu z wykorzystaniem sieci E-commerce"


UWAGA! Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. nie ponosi odpowiedzialności za indywidualnie wynegocjowane warunki z organizatorami Moscow Fashion Week (MFW). Koszty udziału w MFW zostaną wynegocjowane bezpośrednio pomiędzy firmami a władzami MFW (pakiety otrzymane przez organizatorów w załączniku). Naszą rolą jest jedynie wsparcie chętnych przedsiębiorców w procesie przygotowania do udziału w Tygodniu Mody, pomoc w rozmowach z organizatorem, wsparcie merytoryczne w procesie uzyskania wizy, zorganizowania wyjazdu, pomoc na miejscu w koordynacji zaplanowanych działań. PAIH jest odpowiedzialna za organizację Śniadania Biznesowego, spotkań B2B oraz Koktajlu Wieczornego.

W załączniku znajdą Państwo prezentację Moscow Fashion Week, Pakiety Uczestnika oraz prezentację Polskiego Dnia w ramach MFW.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego do dnia 2 sierpnia 2019 r. Zgłoszenie nie zobowiązuje Państwa do udziału w wydarzeniu, lecz upoważnia do podjęcia negocjacji oraz oceny zaangażowania PAIH S.A. w tegorocznym Moskiewskim Tygodniu Mody.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielają:


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij