Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
23 października 2019

Wolves Summit 2019

Warszawa
Wolves Summit, najwyższej jakości międzynarodowa konferencja dedykowana innowacji w technologii, wraca do Warszawy 23-24 października 2019. To jedno z najważniejszych światowych wydarzeń dla startupów, inwestorów i korporacji, chcących zmienić przyszłość technologii i jednocześnie zbudować wartościowe relacje biznesowe.

Wolves Summit 2019


To wyjątkowa konferencja umożliwiająca 300 startupom, 200 inwestorom i 300 przedstawicielom korporacji spotkać się 1:1. Specjalna internetowa aplikacja matchmakingowa dostępna przed konferencją, jak i w jej trakcie, umożliwi umówienie ponad 3000 dobrze dopasowanych spotkań.

Aby pozwolić startupom ze wszystkich sektorów i na różnych etapach rozwoju pełne wykorzystanie potencjału Wolves Summit, organizatorzy wybiorą 300 startupów technologicznych i zaproszą ich do udziału w konferencji za darmo. W trakcie Wolves Summit odbędzie się również kolejna edycja konkursu dla startupów The Great Pitch. Uczestnicy konferencji będą mieli także okazję posłuchać ekspertów. Tematyka tej edycji będzie się obracać wokół m.in. odpowiedzialności korporacyjnej i ekologicznej w biznesie, przyszłości medycyny, mocy obrazu cyfrowego. Specjaliści na scenie Wolves Summit opowiedzą także szczegółowo o krajobrazie startupowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodatkowe informacje na temat 10. edycji wydarzenia oraz możliwości uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij