Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
23 października 2019

MINEX 2019

Izmir, Turcja
W dniach 23-26 października 2019 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach branży maszyn i urządzeń górniczych - Minex Izmir w Turcji.

MINEX 2019

Minex Izmir to już 8. edycja międzynarodowych targów górnictwa, zasobów naturalnych i technologii. Poprzednia edycja, która odbyła się w 2017 r. przyciągnęła 180 zagranicznych wystawców z 28 krajów. Zaś zwiedzający pochodzili aż z 41 krajów, a ponad 1 500 osób byli to zwiedzający związani zawodowo z branżą górniczą.

Równolegle z targami odbywa się konferencja naukowa poświęcona maszynom górniczym oraz technologiom w górnictwie.

Minex Izmir to już trzecie wydarzenie targowe w tym roku, podczas którego zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji branży maszyn i urządzeń. Przed nami zostały jeszcze imprezy w Chinach oraz Indiach.

Uczestnictwo w imprezie stanowić będzie dobrą okazję do zaprezentowania działalności Zagranicznego Biura Handlowego PAIH S.A. w Stambule. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie placówki PAIH S.A. przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku tureckim.


MINEX - stoisko

 

Stoisko organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu: stand E114.

Drugiego dnia targów (24 października br.) na stoisku narodowym zostanie zorganizowany briefing prasowy dla przedstawicieli mediów oraz lokalnych instytucji otoczenia biznesu. Podczas spotkania ekspert branżowy - Piotr Broncel - zaprezentuje potencjał polskiego sektora branży maszyn i urządzeń górniczych. W tegorocznej edycji targów oprócz stoiska organizowanego przez PAIH S.A. będzie obecnych jeszcze kilkoro wystawców indywidualnych z Polski. Każdy odwiedzający targi będzie mógł uzyskać szczegółowe informacje nt. polskiego przemysłu maszynowego na stoisku PAIH S.A. Przez cały czas trwania targów na pytania wszystkich zainteresowanych będzie odpowiadał ekspert branżowy. Na stoisku będzie można również zapoznać się z materiałami promocyjnymi polskich firm, ulotkami oraz katalogami, jak również obejrzeć filmy promujące krajowych producentów.

Tegoroczne targi Minex Izmir zorganizowane zostaną w dniach 23-26 października 2019 r. w Fuar Izmir (Izmir, Turcja).


Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij