Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
23 października 2019

International Jewellery Tokyo 2019

Tokio, Japonia
"International Jewellery Tokyo" to czołowe targi biżuteryjne, które corocznie gromadzą profesjonalistów z branży z Japonii oraz większości regionów świata. Szacuje się, iż w wydarzeniu weźmie udział ponad 400 wystawców oraz około 12.000 kupców.

International Jewellery Tokyo 2019


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w czasie targów "International Jewellery Tokyo", które odbędą się w dniach 23-25 października 2019 r. zorganizuje narodowe stoisko promocyjne, na którym będzie prezentowany potencjał polskiego sektora modowego i biżuteryjnego. Zostanie także zorganizowana konferencja prasowa, w czasie której ekspert branżowy poprowadzi prezentację dla branżowej prasy lokalnej i międzynarodowej, a także przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach do odwiedzenia polskiego stoiska! Na stoisku będzie przez cały czas trwania targów dostępna strefa b2b, w której polscy przedsiębiorcy mogą prowadzić rozmowy z kontrahentami.


International Jewellery Tokyo - projekt stoiska


Zarówno obecni na targach przedsiębiorcy jak i nieobecni, mogą przekazać materiały promocyjne w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych, będą one dystrybuowane na stoisku narodowym przez cały czas trwania targów. Materiały (o wadze maks. 2 kg) można przesyłać na adres:

MAJA JUSTYNA, WOJCIECH NOWICKI
PAIH S.A.
ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
z dopiskiem: Targi IJT Tokyo- projekt Brand - Moda polska.

Filmy promocyjne (maks. 300 MB) należy przesyłać przez we transfer na adres: pawel.tomkowiak@mtp.pl z dopiskiem: Targi "IJT Tokyo" - film promocyjny.

Materiały promocyjne można przesyłać do 1 października 2019 r.

Wszelkie działania prowadzone przez PAIH S.A. w czasie targów są dla polskich przedsiębiorców nieodpłatne.

Polskie stoisko narodowe na targach "IJT Tokyo" w Japonii zostało zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży Moda Polska w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Więcej informacji na temat programu oraz kolejnych wydarzeń branżowych dostępne jest stronie serwisu poświęconego promocji sektora Moda Polska.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij