Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
22 października 2019

BakuBuild 2019

Baku, Azerbejdżan
Zagraniczne Biuro Handlowe w Baku zaprasza firmy polskie z sektora budowlanego do udziału w targach BakuBuild 2019, które odbędą się w dniach 22-25 października 2019 r. w Baku.

BakuBuild 2019


25. edycja międzynarodowych targów branży budowlanej - BakuBiuld 2019 to największa wystawa regionu kaspijskiego w dziedzinie budownictwa i architektury, projektowania i naprawy.

Coroczna wystawa budowlana BakuBuild 2019 określana jest w kręgach ekspertów jako Tydzień Budowy Kaspijskiego. To długo oczekiwane wydarzenie dla wielu specjalistów z różnych krajów, którzy co roku biorą udział w wystawie. Głównym celem wystawy jest pokazanie osiągnięć branży budowlanej, a zwłaszcza potencjału budowlanego Azerbejdżanu. Wystawa BakuBuild to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorstw i organizacji zajmujących się budową, naprawą i wsparciem inżynieryjnym budynków, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i partnerstw, przyciągnięcia dużej liczby klientów, wymiany doświadczeń i najnowszych informacji między ekspertami.

BakuBuild to nie tylko coroczne targi dla profesjonalistów, ale także pokaz dla wszystkich, na którym każdy, kto jest zainteresowany budową lub naprawą domu, będzie mógł w krótkim czasie uzyskać pełne informacje o najnowszych produktach, usługach, cenach i jakości. Firmy zajmujące się naprawą i aranżacją wnętrz będą również oferować swoje usługi konsumentom końcowym.

Podczas wydarzenia zostanie zorganizowany obszerny program biznesowy, który obejmuje sesje B2B, konferencje i inne wydarzenia.

Wraz z BakuBuild odbędą się inne targi, których tematy są ze sobą powiązane:

  • Specjalistyczna wystawa AquaTherm Baku - 12. Międzynarodowa wystawa "Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, nawadnianie, hydraulika i baseny",
  • Securex Caspian - 12. Międzynarodowa Wystawa "Ochrona, bezpieczeństwo i ratownictwa",
  • Caspian Mebel Expo "Meble, interier i design".


Miejsce wydarzenia:
Baku Expo Center

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij