Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
11 października 2019

Inauguracja Akademii GPW Growth

11 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie uroczyście zainaugurowano pierwszą edycję Akademii GPW Growth, będącej częścią programu GPW Growth wspierającego rozwój i transformację spółek z sektora MŚP. Tym samym uczestnicy, którzy zgłosili się do programu, rozpoczęli cykl dziesięciu sesji wykładów i spotkań. W wydarzeniu uczestniczyła Grażyna Ciurzyńska, p.o. Prezes PAIH.

GPW Growth to kompleksowy program nastawiony na wspieranie rozwoju małych i średnich firm w oparciu o zidentyfikowane potrzeby przedsiębiorstw. W ramach projektu odbędą się spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty, case studies, a także zagraniczne sesje wyjazdowe.

Organizatorem GPW Growth jest Giełda we współpracy z partnerami, m.in: Polskim Funduszem Rozwoju, EY Academy of Business, Inicjatywą Firm Rodzinnych, Dialog – Klub Dyrektorów Finansowych, Kancelarią Grabowscy i Wspólnicy, NBS Communications oraz patronami programu - Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii i CFA Society Poland.

 

gpw growth_pgc

Grażyna Ciurzyńska, p.o. Prezes PAIH podczas inauguracji Akademii GPW GrowthPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij