Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
10 października 2019

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT

Kraków
Konferencja w odsłonie baletowej "Na pointach HR" - Organizatorzy Konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT mają zaszczyt zaprosić na wyjątkową edycję wydarzenia, w której tym razem sięgną po metaforę baletową.

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT logo


Taniec baletowy na pointach, to przejście na wyższy poziom w sztuce tanecznej. To zwrócenie się ku precyzji, doskonaleniu i silniejszemu rozwijaniu aspektów technicznych. To przejście z amatorstwa na zawodowstwo. Jest to też symbol zwinności, elastyczności, zaangażowania i determinacji. Metafora baletowa daje więc wprost odniesienia do HR i wyzwań, przed którymi ta branża mierzy się na co dzień - w tym roku na scenę wkroczy zwinność i doskonalenie rozwiązań. HR będzie zarówno partnerował, jak i konfrontował się z Biznesem. To, co mierzalne i liczbowe przeniknie się z tym, co interpersonalne i emocjonalne.

W programie tegorocznej konferencji dla Managerów i Kluczowych specjalistów HR, znalazło się wiele ciekawych tematów, opartych o zasadę ciągłego ulepszania i samodoskonalenia, czyli cyklu Deminga: Plan-Do-Check-Act. Uczestnicy będą mogli spojrzeć na wszystkie tematy z trzech różnych perspektyw: HR-owej, biznesowej oraz inspiracyjnej. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będą między innymi: Karina Popieluch, Agnieszka Piotrowska, Michał Kanarkiewicz, Greg Albrecht.

Konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT odbędzie się w dniach 10-11 października 2019 r. w hotelu Holiday Inn w Krakowie. Rejestracja na wydarzenie możliwa od 13 maja na stronie: www.HRwcentrach.pl.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij