Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
8 października 2019

Spotkanie z agencjami promującymi inwestycje na całym świecie

W dniach 7-8 października 2019 roku ekspertka projektu Next Step Poland brała udział w 24. Światowej Konferencji Inwestycyjnej WAIPA.

baner nsp

WAIPAJak podają organizatorzy tegorocznej edycji "WAIPA to organizacja pozarządowa działająca pod auspicjami Konferencji Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Inwestycji. Zrzesza ponad 150 agencji promocji inwestycji z całego świata (IPA), w tym Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Jej celem jest współtworzenie globalnych standardów obsługi inwestycji, a także wymiana informacji i współpraca zrzeszonych IPA. Co roku, we współpracy z jedną z członkowskich agencji, WAIPA organizuje Światową Konferencję Inwestycyjną (World Investment Conference, WIC)". Tematem tegorocznej, 24. edycji były perspektywy i wyzwania w globalnym przepływie inwestycji zagranicznych oraz rola agencji promujących BIZ.


WAIPA


Udział w wydarzeniu był dla ekspertki NSP okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z agencjami zajmującymi się promocją inwestycji na całym świecie. Spotkania umożliwiły zgromadzenie praktyk na temat funkcjonowania, struktury organizacyjnej oraz wsparcia dla przedsiębiorstw oferowanych przez międzynarodowe agencje.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij